طناب زنی استقامتی

نام و نام خانوادگی: پیمان شیری

متولد: ۱۳۷۱_ سن: ۲۶

قد: ۱۸۷

وزن: متغییر می باشد. فعلا ۹۴

اهل و ساکن: استان اردبیل

رشته ورزشی: بوکس و طناب زنی

بنده در یک خانواده ۹ نفره کاملا مذهبی و سنتی متولد شدم. با توجه به فیزیک بدنی مناسب و ایده آل از دوران بچگی به تشویق و حمایت برادرم قادر ( که عضو کانون وکلا و وکیل پایه یک دادگستری می باشد) ورزش میکردم حتی تو ۸_۹ سالگی توانسته بودم ۱۲۰۰ تعداد شنا سوئدی به صورت مداوم و بدون وقفه برم بعد اون بنا به دلایلی از جمله ذهنیت کودکانه ورزش دور شدم. تااینکه دوباره با حمایت های همه جانبه وبی دریغ برادرم و تشویق ایشان این بار در سال ۱۳۸۵ به صورت رسمی وارد ورزش بوکس و با آن ورزش راشروع کروم تا اینکه در سال ۸۹ بحث کنکور و دانشگاه . مشکلاتی که بعد از سال ۱۳۹۰ به بعد برایم پیش آمد به صورت پاره وقت و کم کم مجددا از ورزش برای چندین بار فاصله گرفتم تا اینکه حول و حوش ۱۳۹۳ با پشت سرگذاشتن قسمتی از مشکلات. به خود آمده و مجددا برای ورود به ورزش بوکس تمریناتم را شروع و طناب زنی هم که مکمل آن رشته ورزشی بود را هم در دستور کار خویش قرار دادم تا اینکه کم کم به طناب زنی علاقمند شدم و پیشرفت خود را در آن احساس میکردم. در واقع استعداد خود در آن پیدا کرده بودم و از این حیث خیلی خرسند و خوشحال بودم و به نوعی مجذوب آن شدم و بدون هیچگونه راهنما و مربی تو پارکینگ خانه ورزش را شروع و هر روز تمرین میکردم حتی تو زمستان سخت اردبیل تو اون فضا. خلاصه بعد از رسیدن به یک حد قابل توجهی به دفعات مکرر به اداره ورزش و جوانان اردبیل مراجعه اما هیچ موقع جوابیه منطقی و قانع کننده ای نگرفتم و از این جهت خیلی ناامید شدم و این بار به دلیل عدم استقبال و پذیرش از ورزش فاصله گرفتم. تااینکه در محل خدمت آقای واقفی همشهریم بعد از اطلاع از موضوع در جهت پیگیری آن از اداره ورزش و جوانان سردشت از شخص آقای احمد پور مراتب موضوع را استعلام که با راهنمایی ایشان با آقای قاسم علی رضایی مدیر موسسه ثبت رکوردهای ملی و آسیایی آشنا و با عنایتبه راهنماییو بهره گیری ازالطاف وجود ایشان مجددا تمرینات را با انگیزه و شوق بیشتری شروع تا اینکه ظرف۲ هفته موفق به ثبت رکورد ملی در رشته ورزشی طناب زنی استقامتی شدم. درواقع این موفقیت علاقه و انگیزه ام را برای ثبت رکورد آسیایی وجهانی بیش از پیش مضاعف کرده و هدف بعدی تصاحب و کسب رکورد آسیایی وجهانی است. تو این اواخر رکورد جهانی آن حرکت را نیز در تمرینات زده ام و برای ثبت آن اقدام خواهم کرد.

محل تمرین: اردبیل_ استادیوم تختی_ سالن بوکس 

www.motafareghe.rozblog.com ورزش ,شدم ,تو ,زنی ,طناب ,ثبت ,طناب زنی ,تا اینکه ,بعد از ,رشته ورزشی ,شدم و ,رکورد آسیایی وجهانیمنبع

فواید ورزش طناب زنی از دیدگاه پیمان شیری رکورد دار ملی

بیوگرافی ورزشی پیمان شیری رکورددار طناب زنی استقامتی ملی

آپدیت وضعیت جسمانی و ورزشی

خداحافظی بیل گلدبرگ

تبریک نوروز 1396

مسابقات د راکـــــــــ در سال 1999

حقیقت تلخ پیمان شیری رکورد دار طناب زنی استقامتی ملی

مشخصات

آخرین جستجو ها

ترجمه متن پزشکی گــــــرپـس هر چی که بخوای آلفا 8 خرید اینترنتی درامدزایی ها نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. تخفیف ویژه فقط برای امروز قفس فیلم معرفی کالا فروشگاهی